V KRAJINE ZÁZRAKOV

Prímestský tábor 2018

Náš letný prímestský tábor organizujeme tento rok už po šiestykrát a bude sa niesť v téme V krajine zázrakov. Tábor je určený pre deti od 7 do 12 rokov.

Sme partia mladých ľudí (známi aj ako animátori), ktorí sa rozhodli využiť svoj voľný čas a energiu na prácu s deťmi a mladými. Na prímestskom tábore sa snažíme priniesť kúsok zo všetkého - pomôcť deťom nadviazať nové priateľstvá a sami sa stať ich priateľmi, naučiť ich niečo nové na našich dielničkách, hravou formou im ponúknuť integrálnu formáciu, viesť ich vo viere a sprevádzať ich na ceste vzťahu s Bohom, ale samozrejme aj zabávať sa s nimi, hrať hry od výmyslu sveta a zažívať dobrodružstvá a výlety.

Hlavným dejiskom tábora je Základná škola M. R. Štefánika v Galante, jeden deň sme na kúpalisku a jeden deň máme celodenný výlet. Tábor končí v piatok večer slávnostným vyhodnotením, na ktoré ste srdečne pozvaní aj Vy, rodičia s celou rodinou, Vaši známi a priatelia. Keďže sme kresťanské spoločenstvo, súčasťou každého dňa je aj táborová svätá omša (zvyčajne v galantskom kostole, ak nie je uvedené inak). Každý rok sa nám však prihlásia aj deti z neveriacich rodín, čo pre nás nie je problém, keďže vieru odovzdáme skôr príkladom a srdečným správaním, nie násilne a neprirodzene.

Obedy máme zabezpečené na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Galante, bezlepkové deti chodia na obedy do reštaurácie Stop, ktorá ponúka bezlepkové menu. Desiatu a olovrant nemáme v cene, no väčšinou nám rodičia prinesú ovocie, koláčik či drobnú sladkosť pre všetkých.

V cene tábora je táborové tričko a šiltovka, obedy, cena za vstupy a výlety a všetok potrebný materiál.

Ak chcete Vášmu dieťaťu zabezpečiť prázdninový týždeň plný hier, zábavy, nových priateľstiev a dobrodružstiev, neváhajte a prihláste ho cez elektronickú prihlášku. Nezabudnite vyplniť všetky kontaktné informácie, zdravotné ťažkosti, alergie a lieky, správnu veľkosť trička a nahrať kópiu preukazu poistenca v jpg formáte.

Po odoslaní prihlášky Vás prosíme, aby ste do 3 pracovných dní uhradili príslušnú sumu na číslo účtu (OZ Hody-tym): SK7983300000002200978432 (Do poznámky, prosím, uveďte meno dieťaťa.)
do 6. 4. - 45€
do 3. 6. - 50€
Obratom Vám pošleme potvrdzujúci mail.

PRIHLÁSENIE SA STÁVA PLATNÝM AŽ PO ODOSLANÍ PRIHLÁŠKY A ZAPLATENÍ PRÍSLUŠNEJ SUMY!

Ak má Vaše dieťa viac ako 12 rokov, ponúkame možnosť zúčastniť sa tábora ako pomocný animátor, viac informácií Vám poskytne Adam Bauer na čísle 0902 319 350.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:
Kristína Reisingerová - 0902 432 646
reisingerovakristina@gmail.com

Ďakujeme Vám za dôveru a tešíme sa na Vaše deti! :)

Viac o našom spoločenstve si môžete prečítať tu: O spoločenstve

Naspäť na úvodnú stránku